24 mei 2026 Collecte voor Kerk in Actie – Werelddiaconaat

In de viering van 24 mei vraagt de diaconie,  uw bijdrage voor de Kerk in Actie collecte "Gaarkeukens in Cuba met hulp van jongeren".

In Cuba is er een tekort aan voedsel, brandstof en elektriciteit. Jongeren en goed opgeleide mensen vertrekken naar het buitenland. Ouderen en zieken leven eenzaam in schrijnende omstandigheden. Zo woont de 83- jarige Roberto in een kamertje van 2 bij 2 meter zonder sanitair en moet de 68- jarige Rosa rondkomen van een pensioen van 7 euro per maand. Wanda Hernández richtte een pastoraal en diaconaal centrum op. Cubanen komen hier samen voor liturgische cursussen, maar kijken ook om naar mensen in nood om, bijvoorbeeld via een gaarkeuken. Een groep vrijwilligers, waaronder ook jongeren, brengen de meest kwetsbaren iedere week een voedzame warme maaltijd en bieden gezelschap. Mensen kunnen er iedere dag ontbijten. Zo is dit centrum een baken van hoop en persoonlijke aandacht die het zware leven van Cubanen verlicht.

Met de opbrengst van deze collecte steun je het werk van Kerk in Actie in Cuba en andere zendingsprojecten. Help je mee? Steun dit werk via de collecte, of maak uw bijdrage over op de rekening van de diaconie van de Protestantse Gemeente Berlicum-Rosmalen (NL75RABO 0373740093) t.n.v. Gaarkeukens in Cuba

Helpt u mee om deze collecte tot een succes te maken? Hartelijk dank!

Plaats een reactie onder dit bericht.



Als je een reactie op dit bericht verstuurt, wordt dat op deze pagina geplaatst. We plaatsen je naam en eventueel een link naar de website die je opgeeft. Je e-mailadres is nooit openbaar zichtbaar.

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Klik hier om je in te schrijven

Contact

  • Raadhuisplein 4
    5258 BJ Berlicum
  • Scriba:
    scriba@pgberlicumrosmalen.nl

    Reserveren:
    sowreserveren@gmail.com

    Webbeheerder:
    webmaster@pgberlicumrosmalen.nl

    Webredactie:
    redactie@pgberlicumrosmalen.nl

Over ons

Kerk voor mensen van nu. We zien het als onze opdracht om zo te zijn. Je bent welkom bij ons om elkaar te ontmoeten, samen te vieren en om te zien naar de wereld. We zien je graag bij onze activiteiten, vieringen of steun ons als goed doel.

Copyright © 2019 All Rights Reserved.